Pohár v triatlonu Běžce Vysočiny

Přehled vítězů všech ročníků

Ročník

Rok

Kat.

vítěz

2. místo

3. místo

1

2006

A20

SRB Vladimír

Nedělka Lukáš

Tuna Jaroslav

 

 

B40

Tichý František

Ševčík Luděk

Krajčír Dan

 

 

B50

Gross Luděk

Musil Jindřich

Krechler Miroslav

 

 

C20

Jonášová Martina

 

 

 

 

C35

Hegerová Eva

 

 

 

 

A18

Kratochvíl Jan

 

 

 

 

C18

 

 

 

 

 

D1

Novotný Radek

 

 

 

 

D2

 

 

 

2

2007

A20

LÁNÍK Aleš

Bednář Tomáš

Nedělka Lukáš

 

 

B40

Tichý František

Ševčík Luděk

Kugler Ivan

 

 

B50

Musil Jindřich

Procházka Zdeněk

Schwarz Josef

 

 

C20

Jonášová Martina

Zelená Petra

Vorálková Lenka

 

 

C35

Ondráčková Marcela

Hegerová Eva

 

 

 

A18

Kratochvíl Jan

Novotný Radek

Odvárka Leoš

 

 

C18

 

 

 

 

 

D1

Šťáva Štěpán

Smolík Michal

 

 

 

D2

 

 

 

3

2008

A20

NEDÉLKA Lukáš

Beránek Jiří

Koreček Slavomír

 

 

B40

Tichý František

Vyskočil Jiří

Ševčík Luděk

 

 

B50

Musil Jindřich

Procházka Zdeněk

Nechvátal František

 

 

C20

Soukupová Edita

 

 

 

 

C35

Ondráčková Marcela

 

 

 

 

A18

 

 

 

 

 

C18

 

 

 

 

 

D1

 

 

 

 

 

D2

 

 

 

4

2009

A20

NEDĚLKA Lukáš

Šamanský Lukáš

Lapeš Jaromír

 

 

B40

Tichý František

Procházka Milan

Kugler Ivan

 

 

B50

Ševčík Luděk

Musil Jindřich

Pilát Zdeněk

 

 

C20

Štefánková Markéta

Pišanová Míla

Soukupová Edita

 

 

C35

 

 

 

 

 

A18

Hromádka Ondřej

 

 

 

 

C18

 

 

 

 

 

D1

 

 

 

 

 

D2

 

 

 

5

2010

A20

NEDĚLKA Lukáš

Hotař Pavel

Šamanský Lukáš

 

 

B40

Tichý František

Kugler Ivan

Šťáva Petr

 

 

B50

Musil Jindřich

Ševčík Luděk

Nechvátal František

 

 

C20

 

 

 

 

 

C35

Soukupová Edita

 

 

 

 

A18

 

 

 

 

 

C18

 

 

 

 

 

D1

 

 

 

 

 

D2

 

 

 

6

2011

A20

NEDĚLKA Lukáš

Šimanský Lukáš

Hromádka Ondřej

 

 

B40

Tichý František

Procházka Milan

Kugler Ivan

 

 

B50

Musil Jindřich

Ševčík Luděk

Procházka Zdeněk

 

 

C20

Juřičková Kamila

Pytlíková Sandra

 

 

 

C35

Soukupová Edita

 

 

 

 

A18

 

 

 

 

 

C18

 

 

 

 

 

D1

 

 

 

 

 

D2

 

 

 

7

2012

A20

HANÁČEK Martin

Beránek Jiří

Kozmon Petr

 

 

B40

Tichý František

Šťáva Petr

Kugler Ivan

 

 

B50

Musil Jindřich

Procházka Zdeněk

Nechvátal František

 

 

C20

Pytlíková Sandra

Pelánová Martina

 

 

 

C35

Juřičková Kamila

Soukupová Edita

 

 

 

A18

 

 

 

 

 

C18

Březnová Klára

 

 

 

 

D1

 

 

 

 

 

D2

 

 

 

8

2013

A20

HOTAŘ Pavel

Nedělka Lukáš

Tuna Jaroslav

 

 

B40

Vyskočil Jan

Tichý František

Procházka Milan

 

 

B50

Musil Jindřich

Kugler Ivan

Procházka Zdeněk

 

 

C20

Pelánová Martina

 

 

 

 

C35

Brabcová Milada

 

 

 

 

A18

 

 

 

 

 

C18

 

 

 

 

 

D1

 

 

 

 

 

D2

 

 

 

9

2014

A20

HOTAŘ Pavel

Tuna Jaroslav

Beránek Jiří

 

 

B40

Vyskočil Jan

Tichý František

Svoboda Josef

 

 

B50

Musil Jindřich

Vyskočil Jiří

Kugler Ivan

 

 

C20

Veselá Petra

Pytlíková Sandra

 

 

 

C35

Brabcová Milada

Veselá Kateřina

 

 

 

A18

 

 

 

 

 

C18

 

 

 

 

 

D1

 

 

 

 

 

D2

 

 

 

10

2015

A20

MÁLEK Michal

Juřička Jiří

Tuna Jaroslav

 

 

B40

Vyskočil Jan

Tichý František

Šťáva Petr

 

 

B50

Kugler Ivan

Ševčík Luděk

 

 

 

C20

Veselá Petra

Pytlíková Sandra

 

 

 

C35

Brabcová Milada

 

 

 

 

A18

 

 

 

 

 

C18

 

 

 

 

 

D1

 

 

 

 

 

D2

 

 

 

V tabulce jsou uvedeni absolventi aspoň tří závodů v sezóně
Aktualizováno: 20. 3. 2016
Autor: Bohumil Novák