Komentář: Zde najdete výsledky z aplikace Pc. V nich jsou uvedeny soutěžní kategorie s body do historické tabulky. Údaje jsou maximálně zaktualizovány. Přesto mohou být  nepřesné. U závodníků označených XX chybí data narození. Možná je budete znát. Rád nepřesnosti opravím a doplním.  Vedle nich jsou originály výsledkových listin. Jsou tam i nesoutěžní kategorie. Od roku 1999 jsou výsledky jen v aplikaci Pc. Autor Bohumil Novák

Souhrnný přehled všech závodů v BV a jejich výsledků

 

 

 

1975 a méně

 

km

pc

org

 

 

1. Běh Ji - Čeřínek

14.9.73

13,6

x

O

 

 

2. Běh Ji - Čeřínek

12.9.74

12,5

x

O

 

 

1. Běh vítězství Ji - Třešť

7.5.75

15

x

O

 

 

3. Běh Ji – Čeřínek

11.9.75

12,5

x

O

 

 

12. Běh Březinovými sady

4. - 11.10.75

6

 

O

 

 

1. Lyžařský běh Rudný

18.10.75

7

 

O

 

poř. číslo závodu

 

1976

1. ročník

km

pc

org

 

 

Propozice

 

 

 

O

 

 

Celkové pořadí

 

 

x

O

1

1

1. Jarní běh Lesnov

14.4.

8,5

x

O

2

2

2. Běh vítězství Ji - Třešť

7.5.

14,6

x

O

3

3

1. Běh okolo Rudného

29.5.

7

x

O

4

4

1. Běh Březinou v Polné

10.6.

10

x

O

5

5

1. Hodinovka v Telči

18.6.

 

x

O

6

6

4. Běh Ji - Čeřínek

10.9.

12,5

x

O

7

7

1. 10 km na dráze

22.9.

10

x

O

8

8

80. Běchovice - Praha

10.10.

10

x

O

9

9

1. Běh Ji - Smrčná

11.11.

16

x

O

 

 

Mimo soutěž:

 

 

 

 

 

 

2. Lyžařský běh Rudný

22.9.- 2.10.

7

 

O

 

 

13. Běh Březinovými sady

9.10.

6

 

O

 

 

1977

2. ročník

 

pc

org

 

 

Propozice

 

 

 

O

 

 

Celkové pořadí

 

 

x

O

10

1

2. Jarní běh Lesnov

14.4.

8,5

x

O

11

2

2. Běh okolo Rudného

21.4.

7

x

O

12

3

3. Běh vítězství Ji - Třešť

7.5.

14,6

x

O

13

4

2. Běh Březinou v Polné

10.6.

10

x

O

14

5

2. Hodinovka v Telči

17.6.

 

x

O

15

6

5. Běh Ji - Čeřínek

9.9.

12,5

x

O

16

7

14. Běh Březinovými sady

15.10.

6,6

x

O

17

8

1. Běh Oslednicí Telč

28.10.

8,4

x

O

18

9

2. Běh Ji - Smrčná

4.11.

16

x

O

 

 

Mimo soutěž:

 

 

 

 

 

 

3. Lyžařský běh Rudný

1.10.

7

 

O

 

 

1978

3. ročník

 

pc

org

 

 

Propozice

 

 

 

O

 

 

Celkové pořadí

 

 

x

O

19

1

3. Jarní běh Lesnov

14.4.

8,5

x

O

20

2

3. Okolo Rudného – Běh Míru

22.4.

7

x

O

21

3

4. Běh vítězství Ji - Třešť

7.5.

14,6

x

O

22

4

1. Stonařovské aleje

19.5.

20

x

O

23

5

1. Třikrát přes kopec

2.6.

11

x

 

24

6

1. Okolo Bormberka

30.6.

11

x

O

25

7

6. Běh Ji - Čeřínek

8.9.

12,5

x

O

26

8

15. Běh Březinovými sady

7 .10.

6,6

x

O

27

9

4. Lyžařský běh Rudný

21.10.

7

x

O

28

10

3. Bedřichovská 20

10.11.

19,4

x

O

 

 

1979

4. ročník

 

pc

org

 

 

Propozice

 

 

 

O

 

 

Celkové pořadí

 

 

x

O

29

1.

2. Běh Chotěbořskem

17.3.

15

x

O

30

2.

4. Jarní běh Lesnov

13.4.

8,8

x

O

31

3.

4. Okolo Rudného – Běh Míru

29.4.

7

x

O

32

4.

5. Běh vítězství Ji - Třešť

7.5.

14,5

x

O

33

5.

2. Stonařovské aleje

18.5.

20

x

O

34

6.

2. Třikrát přes kopec

1.6.

10

x

O

35

7.

2. Okolo Bromberku

15.6.

11

x

O

36

8.

7. Běh Ji - Čeřínek

7.9.

12,4

x

O

37

9.

16. Běh Březinovými sady

6.10.

6

x

O

38

10.

4. Bedřichovská 20

10.11.

20

x

O

 

 

Mimo soutěž:

 

 

 

 

 

 

 Hodinovka H. Brod

10.8.

 

 

O

 

 

5. Lyžařský běh Rudný

20.10.

7

 

O

 

 

1980

5. ročník

 

pc

org

 

 

Propozice

 

 

 

O

 

 

Celkové pořadí

 

 

x

O

39

1

6. Běh Chotěbořskem

15.3.

16,5

x

O

40

2

17. Memoriál Kalase Žďár n.S.

29.3.

6

x

O

41

3

5. Jarní běh Lesnov

11.4.

8,5

x

O

42

4

5. Okolo Rudného  - Běh Míru

26.4.

7

x

O

43

5

6. Běh vítězství Ji - Třešť

9.5.

14,5

x

O

44

6

3. Stonařovské aleje

23.5.

20

x

O

45

7

3. Třikrát přes kopec

6.6.

11

x

O

46

8

1. Okolím Dušejova

27.6.

11

x

O

47

9

Hodinovka H. Brod

9.8.

 

 

 

48

10

8. Běh Ji - Čeřínek

19.9.

12,4

x

O

49

11

17. Běh Březinovými sady

4.10.

6

x

O

50

12

20. Váza Vysočiny Žďár n.S.

18.10.

8

x

O

51

13

5. Bedřichovská 20

7.11.

20

x

O

 

 

Mimo soutěž:

 

 

 

 

 

 

6. Lyžařský běh Rudný

28.9.

7

 

O

 

 

1981

6. ročník

 

pc

org

 

 

Propozice

 

 

 

O

 

 

Celkové pořadí

 

 

x

O

52

1

7. Běh Chotěbořskem

14.3.

16,5

x

O

53

2

6. Jarní běh Zborná

10.4.

8

x

O

54

3

6. Okolo Rudného – Běh Míru

25.4.

6

x

O

55

4

7. Běh vítězství Ji - Třešť

9.5.

14,5

x

O

56

5

4. Stonařovské aleje

22.5.

20

x

O

57

6

4. Třikrát přes kopec

5.6.

12

x

O

58

7

2. Okolím Dušejova

26.6.

11,5

x

O

59

8

9. Běh Ji - Čeřínek

18.9.

12,5

x

O

60

9

18. Běh Březinovými sady

31.10.

6,5

x

O

61

10

6. Bedřichovská 20

6.11.

19,4

x

O

 

 

Mimo soutěž:

 

 

 

 

 

 

7. Lyžařský běh Rudný

26.9.

 

 

O

 

 

1. Běh okolo Zborné

17.10.

 

 

O

 

 

1982

7. ročník

 

pc

org

 

 

Propozice

 

 

 

O

 

 

Celkové pořadí

 

 

x

O

62

1

8. Běh Chotěbořskem

13.3.

16,6

x

O

63

2

7. Jarní běh Pávov

9.4.

8,6

x

O

64

3

7. Okolo Rudného – Běh Míru

23.4.

5,3

x

O

65

4

8. Běh vítězství Ji - Třešť

8.5.

14,6

x

O

66

5

5. Stonařovské aleje

22.5.

20

x

O

67

6

5. Třikrát přes kopec

4.6.

12

x

O

68

7

3. Okolím Dušejova

25.6.

11,4

x

O

69

8

1. Jihlavská Hodinovka

2.9.

 

x

O

70

9

10. Běh Jihlava - Čeřínek

17.9.

12,4

x

O

71

10

8. Lyžařský běh Rudný

25.9.

5,3

x

O

72

11

19. Běh Březinovými sady

2.10.

6,6

x

O

73

12

7. Bedřichovská 20

5.11.

19,3

x

O

 

 

1983

8. ročník

 

pc

org

 

 

Propozice

 

 

 

 

 

 

Celkové pořadí

 

 

x

O

74

1

9. Běh Chotěbořskem

12.3.

16,6

x

O

75

2

8. Jarní běh Pávov

8.4.

8,6

x

O

76

3

8. Okolo Rudného – Běh Míru

22.4.

5,3

x

O

77

4

9. Běh vítězství Ji - Třešť

7.5.

14,5

x

O

78

5

6. Stonařovské Aleje

20.5.

20

x

O

79

6

6. Třikrát přes kopec

10.6.

12

x

O

80

7

4. Okolím Dušejova

24.6.

11,4

x

O

81

8

2. Jihlavská hodinovka

9.9.

 

x

O

82

9

11. Běh Jihlava - Čeřínek

16.9.

12,4

x

O

83

10

9. Lyžařský běh Rudný

23.9.

5,3

x

O

84

11

20. Běh Březinovými sady

1.10.

6,6

x

O

85

12

8. Bedřichovská 20

3.11.

19,3

x

O

 

 

1984

9. ročník

 

pc

org

 

 

Propozice

 

 

 

 

 

 

Celkové pořadí

 

 

x

O

86

1

9. Jarní běh Pávov

13.4.

8,7

x

O

87

2

9. Okolo Rudného – Běh Míru

20.4.

6

x

O

88

3

10. Běh vítězství Ji - Třešť

5.5.

14,5

x

O

89

4

7. Stonařovské aleje

18.5.

20

x

O

90

5

1. Do vrchu Čeřínek

1.6.

2,2

x

O

91

6

7. Třikrát přes kopec

15.6.

10,6

x

O

92

7

5. Okolím Dušejova

29.6.

11,4

x

O

93

8

3. Jihlavská hodinovka

5.9.

 

x

O

94

9

12. Běh Jihlava - Čeřínek

15.9.

12,2

x

O

95

10

10. Lyžařský běh Rudný

22.9.

6

x

O

96

11

21. Běh Březinovými sady

5.10.

6,5

x

O

97

12

4. Okolo Zborné

13.10.

6

x

O

98

13

9. Bedřichovská 20

26.10.

19,3

x

O

 

 

1985

10. ročník

 

pc

org

 

 

Propozice

 

 

 

O

 

 

Celkové pořadí

 

 

x

O

99

1

10. Jarní běh Pávov

12.4.

8,7

x

O

100

2

10. Okolo Rudného – Běh Míru

26.4.

5,3

x

O

101

3

11. Běh vítězství Ji - Třešť

10.5.

14,5

x

O

102

4

8. Stonařovské aleje

17.5.

20

x

O

103

5

2. Do vrchu Čeřínek

31.5.

2,2

x

O

104

6

8. Třikrát přes kopec

14.6.

10,6

x

O

105

7

6. Okolím Dušejova

28.6.

11,4

x

O

106

8

4. Jihlavská hodinovka

3.9.

 

x

O

107

9

11. Lyžařský běh Rudný

13.9.

6

x

O

108

10

13. Běh Ji - Čeřínek

20.9.

12,2

x

O

109

11

22. Běh Březinovými sady

4.10.

6,5

x

O

110

12

5. Okolo Zborné

11.10.

6

x

O

111

13

10. Bedřichovská 20

25.10.

19,3

x

O

 

 

1986

11. ročník

 

pc

org

 

 

Propozice

 

 

 

O

 

 

Celkové pořadí

 

 

x

O

112

1

11. Jarní běh Pávov - II

11.4.

8,7

x

O

113

2

11. Běh Míru - Březinovy sady

25.4.

6,6

x

O

114

3

12. Běh vítězství Ji - Třešť - I

9.5.

14,5

x

O

115

4

9. Stonařovské aleje - I

16.5.

20

x

O

116

5

3. Do vrchu Čeřínek - II

30.5.

2,2

x

O

117

6

9. Třikrát přes kopec - I

13.6.

10,6

x

O

118

7

7. Okolím Dušejova - I

27.6.

11,4

x

O

119

8

5. Jihlavská hodinovka - II

3.9.

 

x

O

120

9

1. Okolo Čeřínku - II

12.9.

10,6

x

O

121

10

14. Jihlava - Čeřínek - I

19.9.

11,2

x

O

122

11

23. Běh Březinovými sady - II

3.10.

6,6

x

O

123

12

6. Okolo Zborné - II

10.10.

6

x

O

124

13

11. Bedřichovská 20 - I

24.10.

19,3

x

O

 

 

1987

12. ročník

 

pc

org

 

 

Propozice

 

 

 

O

 

 

Celkové pořadí

 

 

x

O

 

 

Přehled ročníků 1976 - 87

 

 

 

O

125

1

12. Jarní běh Pávov - II

10.4.

8,7

x

O

126

2

4. Do vrchu Čeřínek - II

24.4.

6,6

x

O

127

3

13. Běh vítězství Ji - Třešť - I

9.5.

14,5

x

O

128

4

10. Stonařovské aleje - I

22.5.

20

x

O

129

5

1. Okolo Antoníčka - II

29.5.

8

x

O

130

6

10. Třikrát přes kopec - I

12.6.

10,6

x

O

131

7

8. Okolím Dušejova - I

26.6.

11,4

x

O

132

8

6. Jihlavská hodinovka - II

4.9.

 

x

O

133

9

2. Okolo Čeřínku - II

11.9.

10,6

x

O

134

10

15. Běh Jihlava - Čeřínek - I

18.9.

11,2

x

O

135

11

24. Běh Březinovými sady - II

2.10.

6,6

x

O

136

12

7. Okolo Zborné - II

16.10.

6

x

O

137

13

12. Bedřichovská 20 - I

23.10.

19,3

x

O

 

 

Mimo soutěž:

 

 

 

 

 

 

0. Teslácká 9

9.10.

 

 

O

 

 

1988

13. ročník

 

pc

org

 

 

Propozice

 

 

 

O

 

 

Celkové pořadí

 

 

x

O

138

1

13. Jarní běh Pávov

8.4.

8,75

x

O

139

2

5. Běh do vrchu Čeřínek

22.4.

2,2

x

O

140

3

14. Běh vítězství Ji - Třešť

9.5.

14,6

x

O

141

4

11. Stonařovské aleje

20.5.

20

x

O

142

5

2. Okolo Antoníčka

27.5.

9

x

O

143

6

1. Kamenická 15

3.6.

15

x

O

144

7

11. Třikrát přes kopec

10.6.

10,5

x

O

145

8

9. Okolím Dušejova

24.6.

11,4

x

O

146

9

7. Hodinovka Jihlava

5.9.

 

x

O

147

10

16. Běh Jihlava - Čeřínek

16.9.

11,6

x

O

148

11

3. Okolo Čeřínku

23.9.

10,6

x

O

149

12

25. Běh Březinovými sady

30.9.

6,6

x

O

150

13

8. Okolo Zborné

7.10.

8

x

O

151

14

1.Teslácká devítka

14.10.

9

x

O

152

15

13. Bedřichovská 20

21.10.

19,3

x

O

 

 

1989

14. ročník

 

pc

org

 

 

Propozice

 

 

 

O

 

 

Celkové pořadí

 

 

x

O

153

1

14. Jarní běh Pávov

7.4.

8,75

x

O

154

2

6. Běh do vrchu Čeřínek

21.4.

2,2

x

O

155

3

15. Běh vítězství Ji - Třešť

7.5.

14,6

x

O

156

4

12. Stonařovské aleje

19.5.

20

x

O

157

5

3. Okolo Antoníčka

26.5.

9

x

O

158

6

2. Kamenická 15

2.6.

15

x

O

159

7

12. Třikrát přes kopec

9.6.

10,5

x

O

160

8

10. Okolím Dušejova

16.6.

11,4

x

O

161

9

8. Hodinovka Jihlava

5.9.

 

x

O

162

10

17. Běh Jihlava - Čeřínek

15.9.

11,6

x

O

163

11

4. Okolo Čeřínku

22.9.

10,6

x

O

164

12

26. Běh Březinovými sady

30.9.

6,6

x

O

165

13

2. Teslácká devítka

14.10.

9

x

O

166

14

14. Bedřichovská 20

20.10.

19,3

x

O

167

15

9. Okolo Zborné

28.10.

8,5

x

O

 

 

Mimo soutěž:

 

 

 

 

 

 

Okolo Rudného

12.5.

6

 

O

 

 

1990

15. ročník

 

pc

org

 

 

Propozice

 

 

 

o

 

 

Celkové pořadí

 

 

x

o

168

1

15. Jarní běh Pávov II

6.4.

8,75

x

o

169

2

7. Běh do vrchu Čeřínek II

20.4.

2,2

x

o

170

3

16. Běh vítězství Ji - Třešť I

5.5.

14,6

x

o

171

4

13. Stonařovské aleje I

18.5.

20

x

o

172

5

4. Okolo Antoníčka II

25.5.

9

x

o

173

6

3. Kamenická 15 I

1.6.

15

x

o

174

7

13. Třikrát přes kopec I

8.6.

10,5

x

o

175

8

11. Okolím Dušejova I

15.6.

11,4

x

o

176

9

18. Běh Jihlava - Čeřínek I

7.9.

11,6

x

o

177

10

9. Hodinovka Jihlava II

13.9.

 

x

o

178

11

5. Okolo Čeřínku II

21.9.

10,6

x

o

179

12

27. Běh Březinovými sady II

29.9.

6,6

x

o

180

13

3. Teslácká devítka II

13.10.

9

x

o

181

14

15. Bedřichovská 20 I

19.10.

19,3

x

o

182

15

10. Okolo Zborné II

27.10.

8,5

x

o

 

 

Mimo soutěž:

 

 

 

 

 

 

Okolo Rudného

11.5.

6

 

O

 

 

1991

16. ročník

 

pc

org

 

 

Propozice

 

 

 

o

 

 

Celkové pořadí

 

 

x

o

183

1

16. Jarní běh Pávov - II

5.4.

8,6

x

o

184

2

8. Běh do vrchu Čeřínek - II

19.4.

2,2

x

o

185

3

17. Běh vítězství Ji - Třešť - I

4.5.

14,6

x

o

186

4

14. Stonařovské aleje - I

17.5.

20

x

o

187

5

5. Okolo Antoníčka - II

24.5.

8

x

o

188

6

4. Kamenická 15 - I

31.5.

15

x

o

189

7

14. Třikrát přes kopec - I

7.6.

10,7

x

o

190

8

12. Okolím Dušejova - I

14.6.

11,4

x

o

191

9

19. Běh Jihlava - Čeřínek - I

6.9.

11,8

x

o

192

10

10. Hodinovka Jihlava - II

12.9.

 

x

o

193

11

6. Okolo Čeřínku - II

20.9.

10,6

x

o

194

12

28. Běh Heulosem - II

28.9.

6,6

x

o

195

13

4. Teslácká devítka - II

12.10.

9,5

x

o

196

14

16. Bedřichovská 20 - I

18.10.

19,3

x

o

197

15

11. Okolo Zborné - II

28.10.

8

x

o

 

 

1992

17. ročník

 

pc

org

 

 

Propozice

 

 

 

o

 

 

Celkové pořadí

 

 

x

o

198

1

17. Jarní běh Pávov - II

10.4.

8,6

x

o

199

2

9. Běh do vrchu Čeřínek - II

24.4.

2,2

x

o

200

3

18. Běh vítězství Ji - Třešť - I

9.5.

14,6

x

o

201

4

15. Stonařovské aleje - I

15.5.

20

x

o

202

5

1. Henčovskou oborou - II

22.5.

9,1

x

o

203

6

5. Kamenická 15 - I

29.5.

15

x

o

204

7

15. Třikrát přes kopec - I

5.6.

10,5

x

o

205

8

13. Okolím Dušejova - I

12.6.

11,4

x

o

206

9

7. Okolo Čeřínku - II

28.8.

10,6

x

o

207

10

11. Hodinovka Jihlava - II

4.9.

 

x

o

208

11

20. Běh Jihlava - Čeřínek - I

11.9.

11,6

x

o

209

12

3. Běh Březinou v Polné - II

18.9.

10

x

o

210

13

29. Běh Heulosem - II

3.10.

6,6

x

o

211

14

17. Bedřichovská 20 - I

9.10.

19,3

x

o

212

15

12. Okolo Zborné - II

17.10.

11

x

o

 

 

1993

18. ročník

 

pc

org

 

 

Propozice

 

 

 

o

 

 

Celkové pořadí

 

 

x

o

213

1

18. Jarní běh Pávov - II

9.4.

8,6

x

o

214

2

10. Běh do vrchu Čeřínek - II

30.4.

2,2

x

o

215

3

19. Běh vítězství Ji - Třešť - I

8.5.

14,6

x

o

216

4

16. Stonařovské aleje - I

14.5.

20

x

o

217

5

2. Henčovskou oborou - II

21.5.

9,1

x

o

218

6

6. Kamenická 15 - I

28.5.

15

x

o

219

7

16. Třikrát přes kopec - I

4.6.

10,5

x

o

220

8

8. Okolím Dušejova - I

11.6.

11,4

x

o

221

9

8. Okolo Čeřínku - II

27.8.

10,6

x

o

222

10

12. Hodinovka Jihlava - II

6.9.

 

x

o

223

11

21. Běh Jihlava - Čeřínek - I

10.9.

11,6

x

o

224

12

4. Běh Březinou v Polné - II

18.9.

10

x

o

225

13

30. Běh Heulosem - II

2.10.

6,6

x

o

226

14

18. Bedřichovská 20 - I

8.10.

19,3

x

o

227

15

13. Okolo Zborné - II

16.10.

11

x

o

 

 

1994

19. ročník

 

pc

org

 

 

Propozice

 

 

 

o

 

 

Celkové pořadí

 

 

x

o

228

1

19. Jarní běh Pávov - II

22.4.

8,6

x

o

229

2

11. Běh do vrchu Čeřínek - II

29.4.

2,2

x

o

230

3

20. Běh vítězství Ji - Třešť - I

7.5.

14,6

x

o

231

4

17. Stonařovské aleje - I

13.5.

20

x

o

232

5

3. Henčovskou oborou - II

20.5.

9,1

x

o

233

6

7. Kamenická 15 - I

27.5.

15

x

o

234

7

17. Třikrát přes kopec - I

3.6.

10,5

x

o

235

8

9. Okolím Dušejova - I

10.6.

11,4

x

o

236

9

9. Okolo Čeřínku - II

26.8.

10,6

x

o

237

10

13. Hodinovka Jihlava - II

1.9.

 

x

o

238

11

22. Běh Jihlava - Čeřínek - I

9.9.

11,6

x

o

239

12

5. Běh Březinou v Polné - II

16.9.

10

x

o

240

13

31. Běh Heulosem - II

1.10.

6,6

x

o

241

14

19. Bedřichovská 20 - I

7.10.

19,3

x

o

242

15

11. Okolo Rudného - II

14.10.

8,8

x

o

 

 

Mimo soutěž:

 

 

 

 

 

 

1. Velká cena Datalusku

15.4.

4,4

 

o

 

 

1. Dačická 14

17.6.

13,1

 

o

 

 

1995

20. ročník

 

pc

org

 

 

Propozice

 

 

 

o

 

 

Celkové pořadí

 

 

x

o

243

1

20. Jarní běh Pávov

21.4.

8,6

x

o

244

2

12. Běh do vrchu Čeřínek

28.4.

2,2

x

o

245

3

21. Běh vítězství Ji - Třešť

6.5.

14,6

x

o

246

4

18. Stonařovské aleje

12.5.

20

x

o

247

5

4. Henčovskou oborou

19.5.

9,1

x

o

248

6

8. Kamenická 15

26.5.

15

x

o

249

7

18. Třikrát přes kopec

2.6.

10,5

x

o

250

8

2. Dačická 14

9.6.

13,2

x

o

251

9

10. Okolím Dušejova

16.6.

11,4

x

o

252

10

10. Okolo Čeřínku

25.8.

10,3

x

o

253

11

14. Hodinovka Jihlava

4.9.

 

x

o

254

12

23. Běh Jihlava - Čeřínek

8.9.

11,6

x

o

255

13

6. Běh Březinou v Polné

15.9.

7

x

o

256

14

32. Běh Heulosem

30.9.

6,5

x

o

257

15

20. Bedřichovská 20

6.10.

19,3

x

o

258

16

12. Okolo Rudného

13.10.

8

x

o

 

 

1996

21. ročník

 

pc

org

 

 

Propozice

 

 

 

o

 

 

Celkové pořadí

 

 

x

o

259

1

21. Jarní běh Pávov

19.4.

8,6

x

o

260

2

22. Běh vítězství Ji - Třešť

8.5.

14,6

x

o

261

3

19. Stonařovské aleje

17.5.

20

x

o

262

4

5. Henčovskou oborou

24.5.

9,1

x

o

263

5

9. Kamenická 15

31.5.

15

x

o

264

6

19. Třikrát přes kopec

7.6.

10,5

x

o

265

7

3. Dačická 14

14.6.

13,2

x

o

266

8

11. Okolím Dušejova

21.6.

11,4

x

o

267

9

11. Okolo Čeřínku

30.8.

10,3

x

o

268

10

24. Běh Jihlava - Čeřínek

6.9.

11,6

x

o

269

12

7. Běh Březinou v Polné

13.9.

9,5

x

o

270

11

15. Hodinovka Jihlava

17.9.

 

x

o

271

13

33. Běh Heulosem

21.9.

6,5

x

o

272

14

21. Bedřichovská 20

4.10.

19,3

x

o

273

15

13. Okolo Rudného

11.10.

7,2

x

o

274

16

13. Běh do vrchu Čeřínek

18.10.

2,2

x

o

 

 

1997

22. ročník

 

pc

org

 

 

Propozice

 

 

 

o

 

 

Celkové pořadí

 

 

x

o

275

1

22. Jarní běh Pávov

18.4.

8,6

x

o

276

2

14. Běh do vrchu Čeřínek

25.4.

2,2

x

o

277

3

23. Běh vítězství Ji - Třešť

8.5.

14,6

x

o

278

4

20. Stonařovské aleje

16.5.

20

x

o

279

5

6. Henčovskou oborou

23.5.

9,1

x

o

280

6

10. Kamenická 15

30.5.

15

x

o

281

7

20. Třikrát přes kopec

6.6.

10,5

x

o

282

8

4. Dačická 14

13.6.

13,2

x

o

283

9

12. Okolím Dušejova

20.6.

11,4

x

o

284

10

12. Okolo Čeřínku

29.8.

10,3

x

o

285

11

1. Běh na Vysoký kámen

5.9.

13,9

x

o

286

12

8. Běh Březinou v Polné

12.9.

9

x

o

287

13

16. Jihlavská hodinovka

16.9.

 

x

o

288

14

34. Běh Heulosem

20.9.

6,6

x

o

289

15

22. Bedřichovská 20

3.10.

20

x

o

290

16

14. Okolo Rudného

10.10.

5,9

x

o

 

 

Mimo soutěž:

 

 

 

 

 

 

1. Planderský přespolní běh

2.5.

10

 

o

 

 

1998

23. ročník

 

pc

org

 

 

Propozice

 

 

 

o

 

 

Celkové pořadí

 

 

x

o

291

1

23. Jarní běh Pávov

17.4.

8,6

x

o

292

2

15. Běh do vrchu Čeřínek

24.4.

2,2

x

o

293

3

24. Běh vítězství Ji - Třešť

8.5.

14,6

x

o

294

4

21. Stonařovské aleje

15.5.

20

x

o

295

5

2. Planderský přespolní běh

22.5.

9,4

x

o

296

6

11. Kamenická 15

29.5.

15

x

o

297

7

21. Třikrát přes kopec

5.6.

10,5

x

o

298

8

5. Dačická 14

12.6.

13,2

x

o

299

9

13. Okolím Dušejova

19.6.

11,4

x

o

300

10

14. Okolo Čeřínku

28.8.

10,3

x

o

301

11

2. Běh na Vysoký kámen

4.9.

13,9

x

o

302

12

17. Hodinovka Jihlava

11.9.

 

x

o

303

13

9. Běh Březinou v Polné

18.9.

9

x

o

304

14

23. Bedřichovská 20

2.10.

20

x

o

305

15

35. Běh Heulosem

9.10.

6,6

x

o

306

16

15. Okolo Rudného

16.10.

8,5

x

o

 

 

1999

24. ročník

 

pc

org

 

 

Propozice

 

 

 

o

 

 

Celkové pořadí

 

 

x

o

307

1

24. Jarní běh Pávov

16.4.

8,6

x

 

308

2

16. Běh do vrchu Čeřínek

23.4.

2,2

x

 

309

3

25. Běh vítězství Ji - Třešť

8.5.

14,6

x

 

310

4

22. Stonařovské aleje

14.5.

20

x

 

311

5

3. Planderský přespolní běh

21.5.

9,4

x

 

312

6

12. Kamenická 15

28.5.

15

x

 

313

7

22. Třikrát přes kopec

4.6.

10,5

x

 

314

8

6. Dačická 14

11.6.

13,2

x

 

315

9

14. Okolím Dušejova

18.6.

11,4

x

 

316

10

15. Okolo Čeřínku

27.8.

10,3

x

 

317

11

3. Běh na Vysoký kámen

3.9.

13,9

x

 

318

12

18. Hodinovka Jihlava

9.9.

 

x

 

319

13

10. Běh Březinou v Polné

17.9.

9,5

x

 

320

14

24. Bedřichovská 20

1.10.

20

x

 

321

15

36. Běh Heulosem

8.10.

6,6

x

 

322

16

16. Okolo Rudného

15.10.

7,2

x

 

 

 

Mimo soutěž:

 

 

 

 

 

 

6. Velká cena Datalusku

30.4.

8,8

 

o

 

 

2000

25. ročník

 

 

 

 

 

Propozice

 

 

 

o

 

 

Celkové pořadí

 

 

x

o

323

1

25. Jarní běh Pávov

14.4.

8,6

x

 

324

2

17. Běh do vrchu Čeřínek

21.4.

2,2

x

 

325

3

26. Běh vítězství Ji - Třešť

8.5.

14,6

x

 

326

4

23. Stonařovské aleje

19.5.

20

x

 

327

5

4. Planderský přespolní běh

26.5.

9,4

x

 

328

6

13. Kamenická 15

2.6.

15

x

 

329

7

23. Třikrát přes kopec

9.6.

10,5

x

 

330

8

7. Dačická 14

16.6.

13,2

x

 

331

9

15. Okolím Dušejova

23.6.

11,4

x

 

332

10

16. Okolo Čeřínku

25.8.

10,3

x

 

333

11

1. Hodinovka Dačice

1.9.

 

x

 

334

12

4. Běh na Vysoký kámen

8.9.